Pre nášho klienta COOP Jednota sme vytvorili online projekt Komora slovenských gazdín. Je to nová digitálna marketingová platforma, ktorá oslovuje predovšetkým ženy – gazdinky.

Slovo „komora“ má v slovenčine niekoľko významov: napríklad je to miesto, ktoré slúži na uskladnenie potravín, prípadne malých domácich spotrebičov, alebo je to združenie, ktoré háji záujmy ľudí určitej profesie. Naša komora funguje v oboch spomenutých významoch: pre gazdinky je zásobárňou nápadov a rád do domácností a zároveň im ponúka pocit spolupatričnosti a klubovosti.

Primárnym obsahom KSG sú recepty, ktoré sú vo väčšine prípadov aj vo forme videa. Zameriavame sa primárne na chutné a overené recepty z dostupných surovín – takých, ktoré je možné nakúpiť aj v maloobchodnej sieti s najväčším počtom pobočiek na Slovensku, v COOP Jednote. Ďalšiu zložku obsahu tvoria rôzne praktické rady do domácnosti.

Uvádzacia kampaň je spojená so súťažou. Prvých 2000 zaregistrovaných získava milý darček.

Navštívte stránku a inšpirujte sa aj vy!

(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-THR2TB');