Značka ŠKODA vstupuje do segmentu elektromobility a importér ŠKODA Auto Slovensko otvára túto tému na autosalóne v Nitre. Elektrizujúca expozícia stánku značky predstavuje nové modely, ktoré sú súčasťou rodiny iV. Písmeno „i“ označuje hneď niekoľko skvelých vlastností, ktoré charakterizujú vozidlá ŠKODA iV: „inovatívne“, „inteligentné“, „ikonické“ a „inšpiratívne“. Písmeno „V“ označuje „vehicle“, čiže vozidlo. Pod značkou iV sa nadšencom elektromobility na autosalóne predstaví nový Superb iV s plug-in hybridným pohonom a prvé plne elektrické vozidlo ŠKODA CITIGOe.

Na predstavenie nových elektrických modelov ŠKODA iV sme využili netradičnú inštaláciu vytvorenú z elektrických elementov a výbavových prvkov modelu. Elektrické dopravné prostriedky, hudobné nástroje, médiá: to všetko v súčasnosti tvorí nový životný štýl, rovnako ako nástup elektrických áut do bežného života. Stena komunikuje unikátne posolstvo značky ŽiVOT S NOVOU ENERGIOU, s ktorým vstupuje do sveta elektromobility. Inštalácia plní funkciu fotosteny, ktorú ak si odfotíte a fotku zdieľate, môžete vyhrať jednu zo 4 elektrokolobežiek.

(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-THR2TB');